Hakkımızda

Hakkımızda

Sahip olduğumuz kalite, itibar, tecrübe ve teknolojik çözüm odaklı çalışmalarımızı Uluslararası alanda da gerçekleştirmektir.

 

What we do

Hakkımızda

Firmamızın faaliyet alanı ile ilgili tecrübeleri, 1974 yıllarına dayanmaktadır. 1984 yılında kurulan firmamız, kendini sürekli geliştirerek, 1997 yılında şirketleşmiş ve günümüze ulaşmıştır. Yıllar içinde yönetim ve çalışma kadrolarını güçlendiren firmamız, DELİKLİ SAC alanında söz sahibi uygulama başarılarında da katettiği yol ile deneyimlerine başvurulan bir merci konumundadır.

Teknolojide meydana gelen hızlı gelişimi takip ederek müşterilerine en uygun çözümü yaratmaya çalışan HAS DELİKLİ SAC, tecrübeli personeli ile projelere bütünlük katmayı başarmış ve sunduğu çözümlerle delikli sac konusunda Türkiye’nin vazgeçilmez bir hizmet sağlayıcısı olmuştur.

 

Farkımız

Bizi, rakiplerimizden ayıran en belirgin değerlerimiz, Hizmet ve ürünlerimizde kaliteden ayrılmamak, ihtiyaca uygun tasarım ve çözümler sunmak, sahip olduğumuz bilgi birikimimizi en iyi şekilde kullanıp, işçilikle birleştirmek ve tabi ki uygun fiyat politikamızdan ödün vermemektir.

Kurum olarak amacımız Yurt içinde sahip olduğumuz kalite, itibar, tecrübe ve teknolojik çözüm odaklı çalışmalarımızı Uluslararası alanda da gerçekleştirmektir.

Rebil_Slider_05