Delikli Sacın Dış Yapı Kullanımları Hk.

Metalin getirmiş olduğu netlik ve yansımalar, dış yapı dekorasyonlarında geniş kullanımı ve görsel kalite açısından artık büyük önem kazanmaya başladı.

Özellikle yeni dönem Londra yapılarının dış desteklerinde özellikle yeşil dokularla birlikte kullanılmaya başlanan, farklı tür, kalınlık ve niteliklerdeki metal kesimleri, deliklerin oluşturduğu derinliklerle bütünleşince tasarımsal açıdan dev gösterişli yapılar haline dönüşmeye başlıyor. Ahşap desteği ile birlikte hem natural bir görüntü hem de elemental bir destek oluşturmak, yapıp değerini de arttırmaya başlıyor. Yakın zamanda ülkemizde de kullanımlarında ciddi artışlar göreceğiniz bu kombinler, metalin gücünden de destek alarak bir çok farklı seçenekler sunacak…

En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.